Dlaczego warto wspierać mnie za pośrednictwem serwisu Patronite?

Chciałabym podzielić się z Wami ważną wiadomością - założyłam profil w serwisie Patronite i w tym krótkim artykule wyjaśniam dlaczego warto mnie wspierać.

Moi Drodzy!

Chciałabym podzielić się z Wami ważną wiadomością.

🟠 Z wielką przyjemnością i satysfakcją rozwijam projekt Periodista Marta, o którego założeniu marzyłam od kilku lat. Po prawie 10 latach pracy w mediach różnego rodzaju postanowiłam stworzyć własne miejsce w Internecie, w którym nie będę zależna od polityki redakcyjnej, liczby znaków czy lepszych i gorszych pomysłów redaktorów naczelnych. Chcę opowiadać Wam o świecie swoimi oczyma, ale tak, abyście zawsze mogli poszerzać swoją wiedzę i czerpać z tego przyjemność.

🟠 Aby móc robić jeszcze więcej i lepiej postanowiłam założyć profil w serwisie Patronite. Środki finansowe potrzebne mi są m.in. na finansowanie wyjazdów na wywiady i wydarzenia oraz na zakup sprzętu, aby tworzyć materiały najwyższej jakości. Możecie wesprzeć mnie dowolną kwotą (od 5 do 100 zł), która miesięcznie będzie pobierana z Waszego konta. W każdej chwili istnieje oczywiście możliwość rezygnacji.

🟠 Zdaję sobie sprawę z tego, że obdarowywanie twórcy jakąkolwiek kwotą miesięcznie jest wyrazem ogromnego zaufania i docenienia, dlatego ze swojej strony zapewniam, że dołożę wszelkich starań, aby żaden z moich Patronów nie poczuł się zawiedziony czy oszukany.

🟠 Wspierając mnie na Patronite pomagacie mi tworzyć kanał YouTube o tematyce rowerowej oraz wielotematyczną stronę internetową, która w dużej mierze jest inspirowana hiszpańską i włoską kulturą, ale nie brakuje na niej również tematów kolarskich czy rowerowych.

🟠 Dlaczego uznałam, że jest dobry moment na poproszenie Was o finansowe wsparcie? Moja strona zanotowała już ponad 3 tys. wyświetleń, poszczególne teksty czyta po kilkaset osób, zaś kanał YouTube subskrybuje w tej chwili 650 osób, a łączna liczba wyświetleń to 74 tys.! Bardzo Wam za to dziękuję! To spora społeczność, która – głęboko w to wierzę – może zrobić dużo!

Zapraszam na mój profil w serwisie Patronite – znajdziecie tu wszystkie szczegóły https://patronite.pl/www.periodistamarta.pl

Z góry Wam wszystkim dziękuję! 🙏

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *