BIKE EXPO 2023 – zapowiedź

W sobotę 1 kwietnia będę na targach rowerowych BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy 2023, które odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wkrótce w mediach Periodista Marta będzie mogli przeczytać i obejrzeć materiały z największego wydarzenia w branży rowerowej w Polsce.

W sobotę 1 kwietnia będę na targach rowerowych BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2023, które odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wkrótce w mediach Periodista Marta będzie mogli przeczytać i obejrzeć materiały z największego wydarzenia w branży rowerowej w Polsce.

Targi rowerowe to impreza, na której można zapoznać się z najnowszymi trendami w branży rowerowej oraz spotkać się z osobami ze środowiska kolarskiego – kolarzami i nie tylko. Nie może więc mnie tam zabraknąć, bo – jak wiecie – moją pasją są rowery i wszystko, co z jazdą na rowerze związane. 

Organizatorzy BIKE EXPO 2023 zapowiadają, że swoją ofertę zaprezentuje 35 marek produkujących rowery oraz prawie 60 producentów sprzętu i akcesoriów rowerowych. Na Stadionie Narodowym zagoszczą między innymi rowery miejskie, szosowe, elektryczne oraz cargo, które w Polsce zyskują coraz większą popularność. Ponadto będzie można spotkać się z organizatorami rowerowych wypraw, wyścigów, a także wydawców rowerowej prasy. 

Do największych atrakcji tegorocznych targów z pewnością będą należały spotkania z Mają Włoszczowską, Łukaszem Owsianem, Czesławem Langiem i Adrianem Kosterą. 

Wkrótce w mediach Periodista Marta będziecie mogli obejrzeć materiały video, zdjęcia oraz przeczytać wywiady z tego wydarzenia. Do zobaczenia! 

Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej BIKE EXPO oraz na Facebooku. Zapraszam również do obserwowania mnie w mediach społecznościowych – na Facebooku oraz Instagramie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *